logo-tekst

Sesja w ciąży

Ciąża to wyjątkowy czas… Nie znacie się jeszcze, a więź i miłość, która jest między Wami jest nie do opisania.

Z wielką przyjemnością pomogę zatrzymać dla Was w pięknych kadrach cudowny czas oczekiwania.

Chwile, które pozostaną wyjątkowym wspomnieniem dla całej rodziny. Fotografie, które po latach oglądać będzie Wasze Szczęście i Wy sami, wspominając radość, niepewność, ekscytację i rozmyślania o tym jak to będzie kiedy już będziecie w większym gronie 🙂

Zobaczcie przykładowe zdjęcia z sesji ciążowej.

Kiedy 

Sesję ciążową, zwaną “brzuszkową” najlepiej wykonać pomiędzy 30 a 34 tygodniem ciąży. Jednak jest to przedział bardzo umowny, zależy głównie od samopoczucia przyszłej Mamy, dlatego termin sesji ustalamy indywidualnie, bo najważniejsze, żebyś Ty czuła się komfortowo podczas sesji.

Ważne, by sesję zarezerwować z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Gdzie

Zdjęcia wykonuję u mnie w studio w Dębicy lub w plenerze (w sezonie wiosenno-letnim) w Dębicy i okolicach. Wszystko zależy od Twoich upodobań.

Sesje są zwykle minimalistyczne, a przez to ponadczasowe. Główną rolę na zdjęciu odgrywa Mama i Maluszek w brzuszku. Fotografując skupiam się na emocjach Mamy, nie ma zbędnych dodatków, zdjęcia robimy na jednolitym tle, najczęściej w długich, bardzo kobiecych i pięknie podkreślających brzuszek, sukniach.

Co warto wiedzieć

Zachęcam, by do tego rodzaju zdjęć, wykonać profesjonalny makijaż i zwrócić uwagę na wygląd paznokci, które będą widoczne na fotografiach. Jeśli chciałabyś skorzystać z usług profesjonalnej makijażystki, z chęcią pomogę w wyborze odpowiedniej osoby oraz rezerwacji miejsca (proszę o taką informację w momencie umawiania się na sesję zdjęciową).

Sesję ciążową możesz zaplanować tylko dla siebie, ale może w niej uczestniczyć również Twój partner, starsze dziecko oraz ukochany pupil. Przygotowując resztę rodziny pamiętaj, że Wasze ubrania muszą stanowić spójność kolorystyczną. Możesz przygotować kilka zestawów i wspólnie coś wybierzemy.

Rekwizyty

Na potrzeby zdjęć udostępniam dla Was kolekcję zachwycających sukni, możemy zrealizować ujęcia w kilku stylizacjach, możecie też zabrać ze sobą swoje stroje. Wzory i kolorystykę sukni zobaczycie tutaj.

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z moim portfolio przed wyborem miejsca sesji.

Cena

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z moją ofertą oraz cennikiem sesji w ciąży.

Serdecznie zapraszam do kontaktu mailowego/telefonicznego w celu zapoznania się z ofertą cenową wybranej sesji zdjęciowej i mam nadzieję, że już wkrótce spotkamy się na wyjątkowej sesji ciążowej!