logo-tekst

Rodzinne sesje zdjęciowe

Zdjęcia rodzinne powstają podczas sesji ciążowych, noworodkowych, niemowlęcych oraz dzieci starszych jeśli tylko wyrażacie taką chęć. Od Was zależy jak rozłożymy ilość ujęć wspólnych w stosunku do ilości zdjęć Waszego dziecka. Zachęcam Was, abyście z tych wspólnych zdjęć nie rezygnowali, ponieważ jest to piękna pamiątka zarówno dla Was jak i Waszych dzieci.

Zobaczcie przykładowe zdjęcia z sesji rodzinnej.

Kiedy 

W pierwszym roku życia dziecka są cztery momenty, w których najlepiej zaplanować sesje zdjęciowe rodzinne:

– Sesja noworodkowa (do 14 dnia po narodzinach),

– Około 4 – 5 miesiąca życia – gdy Maluszek utrzymuje stabilnie główkę, pięknie się uśmiecha i łapie swoje nóżki,

– 6 – 9 miesiąc życia, gdy Maluszek stabilnie siedzi,

– sesja na roczek.

Później warto co roku powtarzać sesję, aby po latach mieć piękną pamiątkę i zobaczyć jak Maleństwo się zmieniało. Przy każdej z tych okazji powstają cudowne fotografie rodzinne, które stają się pamiątką na lata.

Gdzie

W przypadku sesji noworodkowych, zdjęcia rodzinne jak i Maluszka, wykonuję zawsze w moim studio w Dębicy.

W pozostałych sesjach zdjęciowych macie możliwość wyboru – studio w Dębicy lub plener w Dębicy i okolicach. A może obie opcje? 🙂 Zaglądnijcie do mojego portfolio i sprawdźcie, które rozwiązanie bardziej Wam odpowiada 🙂

Co warto wiedzieć

Planując fotografie rodzinne, warto pomyśleć nad kwestią ubrań. Najlepiej jeśli stanowią spójność kolorystyczną. Polecam koszulki bez nadruków, w jednym kolorze, dobrze sprawdzają się ponadczasowe barwy jak biel, czerń, pastelowe odcienie np. szarości/beże. Możesz także przygotować kilka zestawów i wspólnie coś wybierzemy.

Rekwizyty

Zapewniam wszystko, co jest niezbędne, aby wykonać dla Was niepowtarzalną sesję zdjęciową rodzinną.

Dla noworodka przygotowuję kocyki, koszyczki, ubranka, czapeczki, opaski i wszelkie inne dodatki.

Dla dzieci do 1. roku życia, dysponuję ciuszkami i dodatkami, polecam też zabrać ze sobą własne stylizacje (z wyjątkiem sesji noworodkowej). Najlepiej sprawdzają się ubranka bez nadruków, które mogłyby odwrócić uwagę od twarzy dziecka. Przyszłe Mamy na sesji zdjęciowej mogą korzystać z mojej kolekcji długich sukien, pięknie podkreślających brzuszek.

Cena

Zobaczcie moją ofertę i cennik sesji rodzinnych.

Serdecznie zapraszam do kontaktu mailowego/telefonicznego w celu zapoznania się z ofertą cenową wybranej sesji zdjęciowej i mam nadzieję, że już wkrótce spotkamy się na wyjątkowej sesji rodzinnej!