logo-tekst

Sesja noworodkowa

Narodziny. Cud życia. Emocje jakie towarzyszą nam w tych niepowtarzalnych chwilach są nie do opisania. Pierwsze dni życia, pierwsze wspólne momenty, pierwsze wzruszenia, radości…

A jeśli da się zatrzymać czas? Zamknąć go na kawałku papieru, zobaczyć po latach i wspominać, wspominać na nowo te maleńkie stópki, rączki, cudowny nosek, piękne usteczka… 🙂

Do takich zdjęć zawsze wraca się z uśmiechem na twarzy, łezką wzruszenia w oku, wspomnieniem pięknych, ale i wymagających chwil. Te niesamowite 14 pierwszych dni życia dziecka, pozwala nam na uchwycenie na zdjęciach pozycji, które Maluszek pamięta jeszcze z brzuszka Mamy!

Jeśli ta wyjątkowa sesja ma się udać, potrzebne jest to byście wraz z Maleństwem czuli się komfortowo i bezpiecznie. Moim zadaniem jest stworzenie dla Was takiej atmosfery, byście czuli się po prostu jak w domu 🙂 Moje przygotowanie zawodowe pozwoli mi ułożyć Maleństwo do zdjęcia w taki sposób, by niezauważalnie pozując, słodko spało 😉

Zobaczcie przykładowe zdjęcia z sesji noworodkowej.

Kiedy

Standardowa sesja noworodkowa odbywa się maksymalnie do 14 dnia życia dziecka.To najlepszy czas na sesję, ponieważ Wasze Maleństwo jest bardzo spokojne, jest wyjątkowo elastyczne, naturalnie układa ciało w pozycjach, które przyjmowało w brzuszku u Mamy, przesypia większą część doby i wtedy sesja przebiega najsprawniej.

Bardzo ważne jest, by wstępny termin sesji zdjęciowej zarezerwować jeszcze w czasie oczekiwania na narodziny Waszego Maluszka. Ze względu na „ruchomą” datę planowanego porodu, w każdym miesiącu przyjmuję tylko ograniczoną liczbę rezerwacji sesji noworodkowych, zatem warto pomyśleć o rezerwacji odpowiednio wcześniej.

Gdzie

Spotkamy się w moim studiu w Dębicy, gdzie oprócz odpowiednich warunków do sesji, zapewniam również akcesoria, które widzicie na zdjęciach na mojej stronie (ubranka, kocyki, owijki, dodatki).

Pamiętajcie jednak, że to Wasz Maluszek jest najważniejszy. Jest cudem i pięknem sam w sobie, dlatego w mojej fotografii skupiam się właśnie na nim i na Was. Dodatki ograniczam do minimum.

Naturalność i minimalizm zawsze będą kierować uwagę na dzieciątko, a powstałe kadry będą cieszyć Wasze oko i zdobić ściany Waszego domu przez długie lata.

Co warto wiedzieć

Czas trwania naszego spotkania i jego przebieg dostosowany jest do potrzeb Maluszka – karmienia, tulenia, przewijania. Komfort Maluszka jest zawsze na pierwszym miejscu.
Zazwyczaj sesja noworodkowa trwa około 3-4 godzin, jednak aby zapewnić nam pełen spokój i komfort dedykuję ten dzień pracy Państwa rodzinie.

Proszę zabrać ze sobą standardowe przybory pielęgnacyjne typu pieluszki jednorazowe, chusteczki nawilżane, pieluszki tetrowe, a także 2 cienkie kocyki i smoczek (nawet jeśli nie jest używany na co dzień). Do tego spokój, uśmiech i pozytywne nastawienie 🙂

Zdjęcia rodzinne (rodzice i rodzeństwo Maluszka) są zawarte w cenie sesji noworodkowej.Bardzo proszę abyście zabrali ze sobą ubrania jednokolorowe, bez nadruków i wzorów (biel, czerń lub kolory pastelowe).

Rekwizyty

Na potrzeby zdjęć przygotowuję 3 – 5 stylizacji i realizujemy tyle, na ile pozwala Maleństwo. Zapewniam wszystko, co jest niezbędne, aby wykonać dla Was niepowtarzalną sesję noworodkową – kocyki, koszyczki, ubranka, czapeczki, opaski i wszelkie inne dodatki.

Każda sesja zdjęciowa jest wyjątkowa, dlatego za każdym razem staram się przygotować inny zestaw ubranek, dodatków, tła itp., zależny od płci i urody dziecka. Wszystko musi ze sobą współgrać, każdy detal jest dla mnie istotny, dlatego jeśli zależy Wam szczególnie na danych kolorach, pozach czy dodatkach, bardzo proszę o taką informację w momencie umawiania się na sesję zdjęciową.

Cena

Zapraszam do zapoznania się moją ofertę i cennik sesji noworodkowych.

I chyba najważniejsze – zapraszam Cię do obejrzenia zdjęć z sesji noworodkowych, które miałam przyjemność realizować. Podpowiedzą czy szukasz fotografa takiego jak ja 🙂

Serdecznie zapraszam do kontaktu mailowego/telefonicznego w celu zapoznania się z ofertą cenową wybranej sesji zdjęciowej i mam nadzieję, że już wkrótce spotkamy się na wyjątkowej sesji ciążowej!