logo-tekst

Sesja dziecięca

Pierwszy rok to niezwykle intensywny okres w życiu zarówno dziecka jak i Rodziców.
Wasz Maluszek potrafi już sam siedzieć? A może jego przesłodki uśmiech właśnie przyozdobiły pierwsze ząbki? Może już sam dzielnie stoi i niebawem postawi pierwszy krok lub za kilka tygodni zdmuchnie pierwszą świeczkę? Każdy sukces Waszego Maluszka warto jest upamiętnić! A przy okazji – sfotografować się wspólnie. To będą Wasze najpiękniejsze wspomnienia.

Zobacz przykładowe zdjęcia sesji dziecięcej.

Kiedy 

W pierwszym roku życia dziecka są cztery momenty, w których najlepiej zaplanować sesje zdjęciowe:

– Sesja noworodkowa (do 14 dnia po narodzinach),

– Około 4 – 5 miesiąca życia – gdy Maluszek utrzymuje stabilnie główkę, pięknie się uśmiecha i łapie swoje nóżki,

– 6 – 9 miesiąc życia, gdy Maluszek stabilnie siedzi,

– Sesja na roczek.

Później warto co roku powtarzać sesję, aby po latach mieć piękną pamiątkę i zobaczyć jak Maleństwo się zmieniało.

Gdzie

Sesje zdjęciowe dziecięce odbywają się w studio w Dębicy lub w plenerze w Dębicy i okolicach.

Co warto wiedzieć

Aby sesja przebiegła odpowiednio, dziecko powinno być najedzone (można zabrać ze sobą jakieś ulubione przysmaki czy picie, jakby w trakcie dziecko zgłodniało), ZDROWE oraz wyspane. Sesja nie może przypadać na czas drzemki dziecka. Proszę przed sesją nie planować większych zakupów z dzieckiem, odwiedzin itp. wtedy sesja, jako kolejny bodziec i źródło dodatkowych emocji, może nie przebiegać po naszej myśli. Co również bardzo ważne proszę nie planować szczepień na minimum 3 dni przed sesją, wiele szczepionek wpływa na nastrój dziecka, po niektórych zdarza się gorączka, a najlepiej jak odbędą się one dopiero po sesji.

Rekwizyty

Dysponuję ciuszkami i dodatkami dla dzieci do 1. roku życia, proszę także by zabrać własne stylizacje (z wyjątkiem sesji noworodkowej). Najlepiej sprawdzą się ubrania w neutralnych kolorach (biele, beże, szarości) i delikatnych pastelach (jasny róż, mięta, błękit), niebieski/granat. Bawełna, jeans, koronki, falbanki, kokardki – proszę unikać satyny i sztucznych tkanin – odbijają światło i wyglądają niekorzystnie. Ważne by nie widniały na nich napisy, nadruki typu postaci z bajek itp, Najlepiej gładkie lub delikatne wzoru – nic co by odciągało wzrok od dziecka. Zdjęcia dzieci wykonujemy boso, można też przygotować buty – mokasynki, balerinki, tenisówki, sandały.
Jeśli chcielibyście aby wykonała wspólne ujęcia proszę o przygotowanie w miarę możliwości ubrań spójnych kolorystycznie.

Cena

Zapraszam do zapoznania się moją ofertą i cennikiem sesji dziecięcych.

Serdecznie zapraszam do kontaktu mailowego/telefonicznego w celu zapoznania się z ofertą cenową wybranej sesji zdjęciowej i mam nadzieję, że już wkrótce spotkamy się na wyjątkowej sesji ciążowej!